DJ Vadim

DJ Vadim, ktorý sa narodil v Rusku a žije v Londýne, si vybudoval povesť jedného z popredných svetových nezávislých producentov; cestovať po svete, vystupovať a spolupracovať s etablovanými a rozvíjajúcimi sa talentami, ktoré prekračujú kontinenty, jazyky a kultúry. Vadim, označovaný ako „John Coltrane of hip hop“, sa počas svojej kariéry stal uznávaným inovátorom v mnohých oblastiach, „veteránom v DJskej komunite, ako aj jedným z popredných producentov v príliš mnohých komunitách, aby sa to dalo spočítať. , Vadimovi nikdy nedochádzajú nápady“ (URB Magazine). Bol opísaný ako „jeden z mála umelcov, ktorí vytvárajú skutočne nové diela v oblasti hip hopu“ a umelec, „ktorého nemožno ignorovať“.

V roku 1994 Vadim založil vlastnú nezávislú nahrávaciu spoločnosť Jazz Fudge. Nasledujúci rok podpísal zmluvu s Ninja Tune a okamžite ho svetu predstavili John Peel a Gilles Peterson. Tak sa začalo Vadimovo dobrodružstvo, vďaka ktorému precestoval 77 krajín, 6 kontinentov a vystúpil viac ako 3000-krát.

Produkoval pre Al Green, Stevie Wonder, Wretch 32, Foreign Beggars, Prince, Aaron Jerome (SBTRKT), The Cure, Corine Bailey Ray, Bassnector a samozrejme dlhodobý vzťah s Fat Freddy’s drop, s ktorým Vadim vo veľkej miere spolupracoval.

Vystupoval na svetových festivaloch ako Sonar, Glastonbury, Big Chill, V fest, Fuji Rock, Roskilde, Exit, Vinarock, Notting Hill Carnival….

Novinky

Informácie

Sociálne siete

Kontakt

CEO & Booking Miro Tásler

PR & Media Hana Tásler

Gastro Milan Mičko

Dobrovoľníci

Detský kútik, charitatívne aktivity Milan Štefánik

Podujatie sa koná pod záštitou primátora mesta Prešov Františka Oľhu.

Šariš
Borovička Borec
Budiš
Startitup
PK auto
Lenovo
Zľavomat
© Copyright 2002 - | Všetky práva vyhradené | Designed by MyCreative.sk & L R Media