Dreadsquad

Projekt Dreadsquad zaradil Poľsko na mapu pre vytváranie tanečného parketu priateľského riddimu a basového šialenstva. Zo štúdia Superfly v Lodži prichádza melódia za melódiou, ktorá kombinuje jamajské zvuky Reggae, Dub, Dancehall, Ska a Rocksteady s modernými zvukmi Breakbeat, Jungle, Dubstep a Garage.

Dreadsquad bol uvedený na trh v roku 2001 a nasledovala vlna mashupov, remixov a víťazstiev Polish Sound Clash, ktoré dodali sebadôveru premeniť vášeň na spôsob života pre muža za riadením, Mareka Bogdanského. Stovky koncertov v Poľsku sa zmenili na európske turné a teraz má Dreadsquad turné po USA, Kanade, Brazílii, Indii a Japonsku

Vždy žiadaní, Dreadsquad spolupracovali s množstvom špičkových jamajských a európskych umelcov vrátane Ward 21, Tenor Fly, Top Cat, General Levy, U Brown, Milion Stylez, Lady Chann, Tipa Irie, Jah Mason, Perfect Giddimani, Dr Ring Ding… a zoznam pokračuje.

Dreadsquad doteraz vydali 4 mixtapes, 4 plnohodnotné producentské albumy a množstvo vinylových a digitálnych singlov, vďaka ktorým sa dostali na popredné miesta v najlepších DJ obchodoch v Európe a do playlistov popredných DJov sveta.

Zvuk Dreadsquad je celosvetový zvuk, ktorý má vplyv a inšpiráciu zo všetkých oblastí života. Je zlepená jamajskou kultúrou Soundsystem a modernou basovou kultúrou a je to sila, s ktorou treba počítať.

Novinky

Informácie

Sociálne siete

Kontakt

CEO & Booking Miro Tásler

PR & Media Hana Tásler

Gastro Milan Mičko

Dobrovoľníci

Detský kútik, charitatívne aktivity Milan Štefánik

Podujatie sa koná pod záštitou primátora mesta Prešov Františka Oľhu.

Šariš
Borovička Borec
Budiš
Startitup
PK auto
Lenovo
Zľavomat
© Copyright 2002 - | Všetky práva vyhradené | Designed by MyCreative.sk & L R Media